خرید کتاب اثر مرکب نسل نواندیش (دارن هاردی) | خلاصه این کتاب و معرفی بهترین انتشارات آن

خرید کتاب اثر مرکب نسل نواندیش (دارن هاردی) | خلاصه این کتاب و معرفی بهترین انتشارات آن

 • 9 آذر 1400
 • 0 نظر
 • ناصر نصیری
5/5 - (2 امتیاز)

کتاب اثر مرکب نسل نواندیش یک شاهکار واقعی در زمینه کتاب‌های موفقیت است که از زمان انتشار آن تا به امروز،‌ بیش از میلیون ها نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است. تعداد مخاطبان میلیونی این کتاب نشان از اهمیت بالای آن در بین کتاب‌های موفقیت دارد. هر ساله این کتاب در کشورهای مختلف تجدید چاپ می شود که این موضوع نشان دهنده استقبال زیاد از آن است. با توجه به اهمیت بالای کتاب اثر مرکب، تصمیم گرفتیم که این کتاب فوق‌العاده را بررسی کنیم و تمامی بخش های آن را تحلیل نماییم.

خرید کتاب اثر مرکب انتشارات نسل نواندیش

مسلما اگر شما هم با این کتاب بی‌نظیر آشنا شوید، در کمترین زمان ممکن برای خرید آن اقدام خواهید کرد. فراموش نکنید که هزینه خرید کتاب اثر مرکب نسل نواندیش می تواند با هزینه یک پیتزا برابر باشد. شما پیتزا را می خورید و تمام می شود ولی آگاهی که این کتاب به شما می دهد تا همیشه در کنار شما باقی خواهد ماند.

معرفی دارن هاردی، نویسنده کتاب اثر مرکب نسل نواندیش

شاید کمتر کسی در بین علاقه مندان به موفقیت باشد و نام دارن هاردی را نشنیده باشد. این نویسنده امریکایی در آغاز دوران جوانی خود، دوره های توسعه فردی را پشت سر گذاشت. استاد او آقای جیم ران فیلسوف بزرگ امریکایی بود که با آموزش های خود تحول بزرگی در جامعه آن روز آمریکا به وجود آورد. به غیر از دارن هاردی، آنتونی رابینز هم شاگرد آقای جیم ران بوده است که از همین موارد می‌توان به کار بزرگ آقای جیم ران پی برد. دارن هاردی تا به حال دوره های آموزشی زیادی برگزار کرده و چند هزار نفر را صورت مسقیم آموزش داده است. این شخصیت بدون شک یکی از بهترین نویسندگان در حوزه موفقیت است و همه کتاب های آن با تیراژ بالا در کشورهای مختلف به چاپ می رسند.

مسیر موفقیت دارن هاردی

موفقیت برای دارن هاردی از همان سنین پایین شروع شد و او در سن ۲۴ سالگی یک میلیون دلار سرمایه داشت. اولین کسب و کار موفق خود را فقط زمانی که ۱۸ سال سن داشت آغاز کرد و به موفقیت های بزرگی دست یافت. سهام شرکت او در سن ۲۷ سالگی او به بیش از ۵۰ میلیون دلار می رسید که یک معجزه واقعی به شمار می آمد. در حال حاضر این مرد بزرگ مدیر مسئول مجله موفقیت است و  میلیون ها نفر در سراسر جهان این مجله را خریداری کرده و مطالعه می کنند. نوشتن کتاب اثر مرکب بزرگترین دستاورد دارن هاردی در تمام زندگی اش  بود.

دارن هاردی، نویسنده کتاب اثر مرکب

این اثر به طور معجزه آسایی در تمامی کشورهای جهان پخش شد و هر روز افراد بیشتری از تاثیر گذاری آن بر زندگی خود سخن می گفتند. در حال حاضر کتاب اثر مرکب نسل نواندیش بخش جدایی‌ناپذیری از کتاب‌فروشی‌ها را تشکیل می دهد و شما آن را در ویترین همه کتاب‌فروشی ها خواهید دید. آموزش های این مرد بزرگ بیش از ۱۶ سال است که برگزار می شود و هر ساله افراد زیادی با کمک این آموزش های انسان ساز متحول می شوند. اگر شما هم دوست دارید که یک تحول بزرگ در زندگی و کسب و کار خود ایجاد کنید، بدون شک کتاب اثر مرکب نسل نواندیش یک انتخاب جذاب و دوست‌داشتنی برای شما خواهد بود.

خلاصه کتاب اثر مرکب نسل نواندیش

اگر بخواهیم نگاه کلی به این کتاب ارزشمند داشته باشیم، به این نتیجه خواهیم رسید که تمرکز نویسنده بر روی عادات فردی بوده است. آقای دارن هاردی معتقد است که زندگی انسان ها بر پایه عادات آن ها شکل خواهد گرفت. هر چقدر که یک انسان بیشتر بر عادات مثبت خود تکیه کند، نتایج بهتری در زندگی به دست می آورد. همین حالت درباره عادات منفی نیز وجود دارد و تمرکز بر آن‌ها شرایط کار و زندگی را با بحران روبرو می کند.

خیلی از افراد این سوال را می‌پرسند که کتاب اثر مرکب در مورد چیست؟ اکثر این افراد به دنبال یک راز بزرگ برای موفقیت هستند و پاسخ خود را در این کتاب جستجو می کنند. این در حالی است که نویسنده رمز موفقیت را در انجام کارهای مثبت ساده به صورت پیوسته می داند. در واقع شما باید کارهای مثبتی که به ظاهر کوچک دیده می شوند را به صورت مرتب تکرار کنید تا تاثیرات فوق العاده آن را بر زندگی خود ببینید و رشد خوبی را تجربه کنید.

اثر مرکب به شما می گوید که هر کاری که شما انجام می دهید، بخشی از زندگی آیندتان را خواهد ساخت. شاید با خود بگویید که این کارهای کوچک روزانه هیچ تاثیری بر زندگی من ندارند ولی تاثیرات آن‌ها فوق العاده است. اگر شما به مدت ۲۰ سال هر روز مسواک نزنید، به احتمال زیاد بعد از این زمان هیچ دندان سالمی در دهان شما باقی نخواهد ماند. این موضوع برای سایر موارد هم در زندگی شما صادق است و تمامی قسمت های آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

خرید کتاب اثر مرکب با تخفیف

قدرت اثر مرکب بر زندگی انسان

اگر شما عادت به خواندن روزانه یک ساعت کتاب داشته باشید، پس از ۵ سال شما حدود ۲۰۰۰ ساعت مطالعه مفید داشته اید. بدون شک آگاهی و خرد کسی که بیش از دو هزار ساعت مطالعه کرده با یک انسان عادی برابر نیست. این شخص می تواند نتایج بهتری در روابط، کسب و کار و همچین سایر بخش های زندگی خود به دست آورد. شما تصور کنید که این کار را برای ۱۰ سال ادامه دهید. مسلما در این حالت نتیجه به دست آمده برای شما شگفت‌انگیزتر خواهد بود. همانطور که می‌بینید به کار بستن این قانون ساده و کاربردی می تواند تمامی بخش های زندگی شما را تغییر دهد.

شاید نتوانید در عرض چند روز میلیونر شوید ولی اگر عادت های مالی درستی داشته باشید، رسیدن به درآمدهای چند ده میلیونی بعد از ۳ تا ۵ سال غیر قابل تصور نیست. فقط کافیست که خود را باور کنید و با قدم‌های کوچک به سمت موفقیت خود گام بردارید. اگر بسیاری از افراد با کمک گرفتن از قدرت اثر مرکب زندگی خود را متحول کرده اند شما هم می توانید جزوی از آنان باشید. اگر زندگی خود را دوست دارید و برای رسیدن به موفقیت عطش دارید، حتما در اولین قدم کتاب اثر مرکب نسل نواندیش را تهیه کنید و آن را با تمام دل و جان خود بخوانید.

در هنگام خواندن کتاب تمام روح خود را به آن بدهید تا دارن هاردی احساس و انرژی خود را به شما منتقل کند. با خواندن این کتاب جذاب، شما تمامی افکار مثبت و بی‌نظیر این نویسنده بزرگ را دریافت می کنید و قدمی بزرگ برای به دست آوردن موفقیت در زندگی خود برخواهید داشت. در حال حاضر بهترین انتشارات کتاب اثر مرکب در ایران نسل نواندیش است که به صورت حرفه ای بر روی کتاب های موفقیت کار می کند.

دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی

کتاب اثر مرکب نسل نواندیش چه تغییراتی در فرد به وجود می‌آورد؟

مهم ترین تاثیری که کتاب اثر مرکب نسل نواندیش بر روی شما می گذارد، خودآگاهی است. شما بعد از خواندن این کتاب به عادت های کوچک ولی تاثیرگذار خود پی می برید. بسیاری از دلایل شکست یا عقب ماندن خود از زندگی را کشف خواهید کرد و سمت خلق یک زندگی رویایی خواهید رفت. شما پس از این کتاب می‌فهمید که عادت های شما هر چقدر هم که کوچک باشند، اثرات بزرگی بر زندگی شما خواهند گذاشت. تغییر بزرگ بعدی که در شما رخ خواهد داد، ایجاد انضباط فردی یا همان دیسیپلین است. شما بعد از خواندن این کتاب به اهمیت نظم در زندگی پی می برید و برنامه ریزی های لازم را برای آن انجام خواهید داد. در واقع دارن هاردی به ذهن شما یک برنامه خاص می دهد که نظم در آن جایگاه ویژه ای دارد.

برای فعال کردن اثر مرکب در زندگی خود چاره ای جز انجام منظم کارها ندارید. همه آدم ها از بعضی کارهای مفید به دلیل تنبلی یا اهمال کاری دوری می کنند. به طور مثال همه ما می دانیم که ورزش کردن خوب است ولی کمتر کسی برای آن برنامه روزانه دارد. همه کسانی که سیگار می کشند می دانند که به بدن خود صدمه میزنند ولی با این حال به کار خود ادامه می دهند. در واقع عادت ها بسیار قدرتمندتر از دانسته های شما هستند و همواره بر آن‌ها پیروز خواهند شد. اینکه شما درباره موفقیت بدانید قطعا کافی نیست و باید بعضی از مهارت ها را به صورت پیوسته تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. خلاصه کل کتاب مرکب بر روی عادت های شما تمرکز دارد پس آن را جدی بگیرید و برای ساختن یک زندگی موفق تلاش کنید.

خلاصه کتاب اثر مرکب دارن هاردی

کتاب اثر مرکب نسل نواندیش  و تاثیر آن بر درآمد شما

بدون شک یکی از مهم ترین  نمادهای خوشبختی در زندگی انسان پول است. شاید در وهله اول با خود بگویید همه چیز که پول نیست! شاید این حرف در ابتدا منطقی به نظر بیاید ولی بهتر است کمی منطقی تر به دنیا نگاه کنیم. بعضی از اوقات شما بی پول هستید و انواع فشارهای مالی بر روی شما سنگینی می کند. در این زمان ها رفتار اطرفیان با شما چطور است؟ چند نفر از دوستانتان جواب تماستان را می دهند؟ بیایید با هم روراست باشیم. اگر شما پول بیشتری داشته باشید همسرتان شما را بیشتر دوست ندارد؟ اگر نتوانید برای بچه کوچکتان یک عروسک بخرید، او درباره شما چه فکری خواهد کرد؟

جواب این سوالات را به خودتان بدهید لازم نیست کسی جواب شما را بشنود. پول همچنان قدرتمندترین عنصری است که می تواند شرایط شما را تغییر دهد پس آن را جدی بگیرید و به سمت یک زندگی جدید و ثروتمندانه پیش بروید. کتاب اثر مرکب نحوه درآمدزایی را به شما می آموزد و با به‌کارگیری درست اثر مرکب می توانید یک تغییر بزرگ در زندگی خود به وجود بیاورید. اگر می خواهید به پول زیادی برسید حتما اثر مرکب را در آن به کار ببندید. همیشه بخشی از درآمد خود را کنار بگذارید و سرمایه‌گذاری کنید.

مهم نیست که مبلغ سرمایه‌گذاری چقدر باشد بلکه ایجاد این عادت است که شما را به موفقیت های عظیم می رساند. بهتر است که بین ۱۰ تا ۲۰ درصد درآمد خود را در یک فضای مناسب سرمایه‌گزاری کنید. از مبالغ کم شروع کنید و این عدد را به مرور زمان رشد دهید تا به شکوفایی مالی دست پیدا کنید. نکته مهم در این مورد این است که به هیچ عنوان حق ندارید این سرمایه را خرج کنید. به مرور زمان پول شما برایتان پول می سازد و پس از چند سال به ثروت می رسید.

قیمت کتاب اثر مرکب انتشارات نشر نوین

تاثیر دفترچه شکرگزاری در زندگی انسان از نگاه کتاب اثر مرکب

احتمالا شما هم تا به حال درباره شکرگزاری و اهمیت آن در زندگی انسان شنیده اید. اگر نگاهی به منابع علمی و دینی بیندازید، می‌بینید که شکرگذاری در همه آن ها توصیه شده است. خداوند نیز در آیه‌هایی از قرآن بر این موضوع تاکید کرده است. دارن هاردی در کتاب اثر مرکب نسل نواندیش ایده ای خاص برای شکرگزاری بیان کرده است. دارن هاردی معتقد است که هر کسی باید یک دفترچه شکرگزاری داشته باشد و در آن تمامی موهبت‌هایی که دارد را یادداشت کند.

زمانی که شما هر روز شروع به خواندن این دفترچه شگفت انگیز می کنید، تمام تمرکز شما به سمت نعمت‌ها خواهد رفت. تمرکز کردن بر روی نعمت ها و موهبت ها باعث جذب بیشتر آن ها به زندگیتان خواهد شد. جهان هستی انسان‌هایی که قدردان هستند را دوست دارد و تمامی برکت‌ها را برای آنان نمایان خواهد کرد. اگر شما هم می خواهید که به موفقیت های بزرگ برسید، باید برای دستاوردهای کوچک خود شکرگزار باشید. به قول معروف باید از داشتن موتورسیکلت لذت ببرید تا خداوند به شما ماشین بدهد. شکرگزاری و قدردانی را در زندگی خود پیاده کنید تا آثار معجزه آسای آن را در زندگی خود ببینید.

سفارش کتاب اثر مرکب نشر نوین

سخن پایانی

کتاب اثر مرکب نسل نواندیش بدون شک از بهترین آثار ارائه شده جهانی در این ده سال اخیر است. آقای دارن هاردی تمامی نبوغ و توانمندی های خود را برای نگارش این کتاب به کار برده و یک شاهکار واقعی را خلق کرده است. در این مطلب از سایت دانش روشن تلاش کردیم تا شما را با این اثر ماندگار آشنا کنیم. خوشبختانه امکان خرید کتاب اثر مرکب با تخفیف هم فراهم شده است. برای تهیه این کتاب می‌توانید از لیست زیر استفاده کنید.

لیست محصولات منتخب
خرید کتاب اثر مرکب نسل نواندیش (دارن هاردی) | خلاصه این کتاب و معرفی بهترین انتشارات آن

کتاب اثر مرکب دارن هاردی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما
 • – از مجموعه ثروتمندان خودساخته
 • – با نوشتاری از آنتونی رابینز
 • – مقدمه از محمدمهدی ربانی
 • وزن
  257 گرم
 • نویسنده
  دارن هاردی
 • قطع
  رقعی
 • نوع جلد
  شومیز
 • گروه سنی
  بزرگسال
خرید کتاب اثر مرکب نسل نواندیش (دارن هاردی) | خلاصه این کتاب و معرفی بهترین انتشارات آن

کتاب اثر مرکب نسل نواندیش

مشخصات

 • وزن
  270 گرم
 • نویسنده
  دارن هاردی
 • قطع
  رقعی
 • نوع جلد
  شومیز
 • گروه سنی
  بزرگسال
 • ناشر
  نسل نو اندیش
 • مترجم
  اکبر عباسی و شاهین بیات
خرید کتاب اثر مرکب نسل نواندیش (دارن هاردی) | خلاصه این کتاب و معرفی بهترین انتشارات آن

کتاب اثر مرکب انتشارات داریوش

 • وزن
  150 گرم
 • نویسنده
  دارن هاردی
 • قطع
  رقعی
 • نوع جلد
  شومیز
 • گروه سنی
  بزرگسال
 • ناشر
  داریوش
 • مترجم
  حمید حسینی
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
5/5 - (2 امتیاز)
نوشته های مرتبط

خرید کتاب کیمیاگر پائولو کوئیلو | خلاصه این کتاب رمان جذاب و قیمت آن

5/5 – (1 امتیاز) خرید کتاب کیمیاگر پائولو کوئیلو یک امکان جذاب و ویژه برای شما فراهم می‌کند تا کل […]

کتاب تختخوابت را مرتب کن | خلاصه این کتاب و نحوه خرید آن در سال ۱۴۰۰

5/5 – (2 امتیاز) اگر از عاشقان حوزه کتاب باشید،‌ حتما تا به حال اسم کتاب تختخوابت را مرتب کن […]

خرید کتاب هنر ظریف بی خیالی (رهایی از دغدغه ها) | نقد و بررسی مشخصات این کتاب

5/5 – (1 امتیاز) خرید کتاب هنر ظریف بی خیالی یکی از گزینه‌هایی است که می‌توانید با کمک آن تغییر […]

کتاب خودت را به فنا نده (جان بیشاپ) | نقد و بررسی این کتاب و قیمت خرید آن

Rate this post کتاب خودت را به فنا نده یک اثر جذاب و متفاوت از آقای گری جان بیشاپ است […]

راهنمای خرید کتاب باشگاه ۵ صبحی ها (رابین شارما)

5/5 – (2 امتیاز) کتاب باشگاه ۵ صبحی ها یکی از بهترین آثار آقای رابین شارما است که در آن […]

راهنمای خرید کتاب چنین گفت زرتشت اثر نیچه + بهترین ترجمه ها

5/5 – (1 امتیاز) کتاب چنین گفت زرتشت نیچه یکی از مشهورترین کتاب های رمان فلسفی است . این کتاب […]

جیم ران اسطوره رشد شخصی که بود و چه کرد؟

3/5 – (2 امتیاز) جیم ران فیلسوف بزرگ امریکایی است که در طول سالیان بسیاری به آموزش مباحث موفقیت پرداخت. […]

خرید کتاب چهار اثر (فلورانس) با تخفیف در سال 99

Rate this post خواندن کتاب‌های خوب همواره یکی از عادات مثبت انسان‌های بزرگ بوده است به طوری که بسیاری از […]

دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه